آموزش لایفری 7

استفاده از  LIFERAY SYNC از طریق موبایل

Liferay Sync برای‌اندروید و iOS دارای قابلیت‌های بیشتری نسبت به دسکتاپ می‌باشد. دستگاه موبایل تنها می‌تواند در یک لحظه به یک حساب لایفری متصل باشد و همچنین کلاینت موبایل که sync شده است به طور خودکار فایل‌ها را دانلود نمی‌کند. برای صرفه جویی در حافظه‌ی مصرفی در موبایل شما می‌توانید فایل‌هایی را که می‌خواهید با آن‌ها کار کنید را مشخص نمایید.

شما نیاز دارید که Sync را مانند سایر برنامه‌های موبایل از app store مربوطه دانلود نمایید و آن را بر روی‌اندروید ویا iOS نصب نمایید. برای یافتن Sync می‌توانید آن را در Google Play و یا App Store مربوط به لایفری جست و جو کنید. شما همچنین می‌توانید برنامه‌ی Sync را از لینک  Liferay Sync downloads page  دانلود نمایید.

در این بخش به تفصیل نحوه‌ی استفاده از برنامه‌ی Sync در‌اندروید را مطرح خواهیم نمود و سپس دستورالعمل‌های مربوط به استفاده از برنامه‌ی Sync در iOS را نیز بیان می‌کنیم.

 

00
قبلی

Child Articles (2)

  • اتصال به نمونه‌ی لایفری

    پس از نصب برنامه‌ی Sync، هنگامی‌که برنامه برای بار اول اجرا می‌شود، بر دکمه‌ی Get Started کلیک نمایید. در رابط کاربری ظاهر شده اطلاعات مربوط به ورود به نمونه ی لایفری (آدرس ایمیل و گذرواژه) و آدرس...

  •  مدیریت فایل‌ها و پوشه‌ها

    در بخش My Documents یا My Sites بر روی یک سایت کلیک نمایید تا بتوانید فایل‌ها و پوشه‌های آن را مشاهده نمایید. شما می‌توانید حجم فایل‌ها و یا پوشه‌ها و تاریخ آخرین تغییران آن‌ها را مشاهده نمایید....