آموزش لایفری 7

 انتشارمحتوای وب اصلی

مدیریت محتوای وب در وب سایت‌های پورتال لایفری یک ابزار قدرتمند و قوی برای ایجاد و سازماندهی مطالب در وب سایت شما است. همانطور که خواهید دید، WCM لایفری یک امکان کامل برای مدیریت وب سایت ‌می‌باشد.

مقالات محتوای وب نیز نوعی دارایی در لایفری به شمار می‌آیند. دیگر انواع دارایی‌ها پست‌های وبلاگ، ویکی‌ها، پست‌های هیئت مدیره، و... ‌‌می‌باشد. لایفری یک چارچوب کلی برای مدیریت دارایی‌ها‌ی شامل برچسب‌ها، دسته‌‌بندی‌ها، نظرات، رتبه بندی، و... فراهم ‌می‌کند.

دلیل ایجاد و بقای یک وبسایت انتشار محتوا بر روی وبسایت ‌می‌باشد. لایفری کمک می‌کند تا کاربران به سادگی محتوای دلخواهشان را روی وبسایتشان منتشر کنند.کاربران برای انتشار محتوا بسته به نیازشان می‌توانند از ابزارهای پایه و یا پیشرفته‌ی لایفری استفاده کنند. ایجاد محتوا و انتشار آن در لایفری بسیار سریع و ساده ‌می‌باشد. در این بخش ایجاد و انتشار محتوا از پنل مدیریت سایت را مطرح خواهیم نمود.

شما می‌توانید از قسمت پنل مدیریت مشخص کنید که محتوا‌هایتان در کجا قرار بگیرد؛ به عبارت دیگر مشخص نمایید که محتوا در محدوده‌ی کدام سایت و یا کدام صفحه قرار بگیرد و انتشار یابد.

00
قبلی

Child Articles (2)

  • محدوده

    در قسمت مدیریت سایت دو محدوده وجود دارد: محدوده سایت و محدوده صفحه برای مدیریت محدوده صفحه می‌توان از قسمت مدیریت سایت بر آیکون() در کنار نام سایت استفاده نمود. پس از کلیک بر آیکون() از طریق رابط...

  •  ایجاد محتوای جدید

    برای ایجاد محتوای جدید از بخش محتوا از قسمت مدیریت سایت  محتوای سایت را انتخاب ‌می‌‌کنیم.   شکل ‏1-3- برای ایجاد محتوای جدید از بخش محتوا از قسمت مدیریت سایت  محتوای سایت را انتخاب ‌می‌‌کنیم. پس از...