آموزش لایفری 7

مشارکت در مباحث انجمن

همانطور که قبلا مشاهده کردید در پورتلت  تالارگفتگو لیستی از مباحث و دسته بندی های ایجادشده نمایش داده می شود. برای دنبال کردن یک مبحث باید بر روی نام آن کلیک کنید و وارد آن شوید.

 

شکل29. در نمایش یک مبحث، اطلاعاتی در مورد نویسنده و محتوای آن نشان داده میشود.

برای پاسخ دادن و ارسال پیام در یک مبحث بر روی آیکون ( )، کلیک کنید همانطور که در ‏شکل29، مشاهده میکنید سه گزینه ی پاسخ، پاسخ به نقل قول  و ویرایش در اختیارتان قرار میگیرد که هرکدام تفاوت هایی با هم دارند.

در گزینه ی پاسخ ، یک ویرایشگر مانند آنچه در بخش ‏4 توضیح داده شد به همراه گزینه هایی برای تنظیم بیشتر در اختیار شما قر ار میگیرد(‏شکل30).

 

شکل30. گزینه پاسخ

در گزینه ی پاسخ به نقل قول، مانند گزینه ی پاسخ ویرایشگر به همراه گزینه هایی برای تنظیم بیشتر در اختیار شما قرار می گیرد. با این تفاوت که متن پیام اصلی که میخواهیم به آن پاسخ دهیم در گیومه به ابتدای پاسخ اضافه میشود.(‏شکل31)

 

شکل31. گزینه پاسخ به نقل قول

در گزینه ی ویرایش،  ویرایشگر متن در اختیارتان قرار داده میشود.(‏شکل32)

 

 

شکل32. گزینه ویرایش

با کلیک بر روی آیکون های ( ) و () میتوانید به یک پیام امتیاز دهید و با کلیک بر روی گزینه ی () میتوانید در صورت نامناسب بودن محتوای پیام آنرا گزارش کنید.

علاوه بر آنچه توضیح داده شد با کلیک بر روی دکمه ی( )، گزینه هایی مشابه قسمت پاسخ برای پاسخ به مبحث اصلی در اختیارتان قرار میگیرد.

00
قبلی