آموزش لایفری 7

پیکربندی  دارایی ها برای استفاده از فرایند تعریف گردش کار

بسیاری از تنظیمات گردش کار از طریق منوی کنترل انجام می شود.

پس از ایجاد یک تعریف گردش کار برای استفاده از آن در پرتال شما باید آنرا اضافه نمایید. برای این کار در منوی کنترل در بخش  پیکربندی وارد قسمت  گردش کار  شوید.

 

شکل ‏6-1: پس از تعریف گردش کار برای ایجاد آن باید به قسمت گردش کار  از منوی کنترل مراجعه نمایید.

در این قسمت به طور پیش‌فرض تنها گردش کار Single Approver وجود دارد. برای ایجاد نمودن گردش کار جدید روی(  ) کلیک نمایید. سپس عنوان مورد نظر خود را وارد نمایید و از قسمت وارد کردن فایل ، فایل xml  که از قبل تهیه فرمودید را انتخاب نمایید. پس از کلیک روی دکمه ذخیره  گردش کار آماده استفاده در پرتال می‌باشد.

از قسمت پیکربندی در پنل مدیریت سایت  نیز می‌توانید وارد گردش کاری شوید و برای هر کدام از برنامه‌های موجود در پرتال یکی از گردش‌کار‌های فعال را انتخاب نمایید. به طور پیش فرض گردش کاری وجود ندارد انتخاب شده است.

 

 

شکل ‏6-2: برای انتخاب گردش کار پیش‌فرض برای همه برنامه های پرتال به قسمت پیکر بندی و قسمت گردش کار مراجعه فرمایید.

  مدیر سایت در صورتی که بخواهد این تظیمات را برای سایت خود تغییر دهد باید در پنل مدیریتی سایت خود در قسمت پیکربندی وارد بخش تنظیمات گردش کار  شده و تغییرات مورد نظر خود را اعمال نماید.

 

 

شکل ‏6-3: مدیر سایت برای تغییر گردش کار پیش فرض برای سایت خود باید به پنل مدیریتی سایت قسمت  تنظیمات  بخش تنظیمات گردش کار  نموده و تغییرات مورد نظر خود را اعمال نماید.

00
قبلی